• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین2
بازدید امروز16
بازدید دیروز162
بازدید این ماه4201
بازدید کل199978
 
  • پیوند ها

تقدیر از معلولین سازمان خدمات اجتماعی به مناسبت هفته جهانی معلولین

از کارکنان معلول سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی به مناسبت هفته جهانی معلولین تقدیر و تشکر به عمل آمد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، به مناسبت گرامیداشت روز و هفته جهانی معلولین از کارکنان معلول این سازمان تجلیل به عمل آمد.
محمدی- مدیرعامل سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی ضمن تبریک این روز به معلولان این اداره گفت: این روز بهانه خوبی برای تقدیر از زحمات این قشر از همکاران ساعی است.
وی با تاکید بر اینکه معلولیت محرومیت نیست افزود: شما کارکنان این اداره با وجدان کاری، نظم و انضباط در کارهای خود می توانید الگوی خوبی برای سایر کارکنان باشید.
وی در پایان گفت : دنیا عرصه امتحان الهی است و هر کس به نوعی به محک آزمایش خداوند کشیده می شود تا جوهر تابناک انسان نمایان شود؛ در این بینش، محدودیت های جسمانی را می توان با امید، قدرت اراده و تلاش بیشتر جبران نمود.
در پایان از دو تن از کارکنان معلول با اهدا تقدیر نامه و هدیه تشکر و قدردانی شد.

تقدیر از معلولین سازمان خدمات اجتماعی به مناسبت هفته جهانی معلولینتقدیر از معلولین سازمان خدمات اجتماعی به مناسبت هفته جهانی معلولینتقدیر از معلولین سازمان خدمات اجتماعی به مناسبت هفته جهانی معلولینتقدیر از معلولین سازمان خدمات اجتماعی به مناسبت هفته جهانی معلولینتقدیر از معلولین سازمان خدمات اجتماعی به مناسبت هفته جهانی معلولین