• هدر
  • شعار شهردار تهران

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

آنلاین4
بازدید امروز189
بازدید دیروز259
بازدید این ماه696
بازدید کل196554
 نجم الدین محمدی
مدیر عامل سازمان
  • پیوند ها

فوت دو کارتن خواب بر اثر سرما صحت ندارد

سرپرست مرکز خدمات اجتماعی منطقه 21 با رد ادعای مرگ دو کارتن خواب بر اثر سرمازدگی گفت: فوت افراد مذکور طبق صورتجلسه عوامل انتظامی و گزارش پزشک اورژانس حاضر در صحنه، به علت مصرف بیش از حد مواد مخدر (متادون و شیشه) بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، نرگس مصطفوی با اشاره به اینکه زمان گزارش مشاهده و پیدا شدن اجساد ساعت 22 اعلام گردیده است افزود : طبق اظهار نظر کارشناسان اورژانس و پزشکی قانونی زمان فوت، مربوط به ساعات قبل از آغاز شب بوده  و مرگ آنان هیچ ارتباطی به موضوع سرما و محل مددسرا ندارد.

مصطفوی تصریح کرد: مددسرای منطقه 21 با هدف آماده سازی جهت فصل سرما و خدمت رسانی، بازسازی و تعمیر شده است و در مدت تعمیرات نیز به منظور جلوگیری از خلا احتمالی در خدمت رسانی، عوامل شهرداری این منطقه به صورت مستمر در شبانه روز اقدام به شناسایی و جمع آوری و ساماندهی معتادین و بی خانمان ها در سطح منطقه نموده اند و این فعالیت تا آماده سازی کامل محل مددسرا در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه مردم می توانند در صورت مشاهده افراد کارتن خواب با گشت 137 تماس بگیرند از آنان خواست تا بدون اطلاع و آگاهی کامل از یک موضوع یا خبر، از انتشار و یا باز نشر آن در فضای مجازی جدا خودداری نمایند.

گفتنی است که 2 روز قبل، خبر فوت دو کارتن خواب بر اثر سرما در فضای مجازی منتشر شد که بر اساس بررسی های صورت گرفته صحت این موضوع رد شد.