• هدر
  • شعار شهردار تهران

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

آنلاین3
بازدید امروز189
بازدید دیروز259
بازدید این ماه696
بازدید کل196554
 نجم الدین محمدی
مدیر عامل سازمان
  • پیوند ها

همایش تجربه های جسور و اهمیت کارآفرینی در بهبود اوضاع اقتصادی کشور

سلسله همایش های تجربه های جسور با همکاری سازمان خدمات اجتماعی و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 با حضور کارآفرینان برتر برگزار شد..

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، هدف از برپایی این همایش ها اشتراک گذاری تجربه های موفق و نا موفق کارآفرینانی است که از صفر شروع می کنند و نتیجه ای تحسین برانگیز می سازند.

همایش تجربه های جسور با حضور مسئولین سازمان میراث فرهنگی، مدیرکل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، کمیته امداد امام خمینی، سازمان فنی و حرفه ای استان تهران، مدیران اجتماعی مناطق 22گانه ، مسئولین شورایاری ها و سرای محلات و کارآفرینان مناطق مختلف پایتخت برپا شد.

 

محمد ثقفی مدیرعامل شرکت تشک رویال آسایش، با اشاره به اهمیت کارآفرینی در بهبود اوضاع اقتصادی کشور گفت : کارآفرینی از مهم ترین اقدامات در ترمیم چرخه ی اقتصادی کشور است و این نشست های انگیزشی که به همت سازمان خدمات اجتماعی برگزار میشود به پیشرفت کارآفرینان کمک خواهد کرد.

ثقفی با تاکید بر اهمیت اشتغال معتادان بهبودیافته برای جلوگیری از لغزش و بازگشتن به چرخه ی اعتیاد افزود :  من نیز از معتادان بهبود یافته هستم، امروز تعداد زیادی از کارکنان من از بهبودیافتگان اعتیاد می باشند و این موضوع از افتخارات من است. ما در کنار هم توانسته ایم به موفقیت دست یابیم.

این همایش یکم آبان ماه ۹۷ در مجتمع فرهنگی هنری قلهک در منطقه 3 برگزار شد.

همایش تجربه های جسور و اهمیت کارآفرینی در بهبود اوضاع اقتصادی کشورهمایش تجربه های جسور و اهمیت کارآفرینی در بهبود اوضاع اقتصادی کشورهمایش تجربه های جسور و اهمیت کارآفرینی در بهبود اوضاع اقتصادی کشور