• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین4
بازدید امروز7
بازدید دیروز244
بازدید این ماه4030
بازدید کل199807
 
  • پیوند ها

برگزاری نشست آشنایی کارآفرینان با طرح حرکت در منطقه 21

نشست مشترک مدیران معاونت کارآفرینی و توانمندسازی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با کارآفرینان سطح منطقه و مدیر مرکز مشاوره ، هدایت شغلی و کسب وکار با هدف " آشنایی کارآفرینان با طرح حرکت و نحوه اجرایی و عملیاتی شدن این طرح " جهت حمایت اثربخش از کسب وکار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات اجتماعی منطقه 21 ،  مصطفوی مدیر این مرکز با اشاره به برپایی مستمراین سلسله نشست ها درطول سال گفت : همواره استفاده از مشاوره های تخصصی، حضور در کارگاه های کاربردی و نیز همکاری با مراکز و افراد با تجربه در بخش های مختلف کسب و کار می تواند به اجرای راهکارهای خلاقانه و نیز توسعه و موفقیت کسب و کار منجر شود .

وی افزود : مرکز خدمات اجتماعی منطقه 21 با هدف ایجاد بستری مناسب برای پایدارسازی کسب و کارها و همچنین ارتقا توانمندی های فردی، گروهی و سازمانی و نیز توسعه ی محصولات و خدمات، با برپایی این نشست ها در این مسیر گام نهاده است. تسهیلگری با بهره گیری از ظرفیت مجموعه های دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی دارای صلاحیت در زمینه های تخصصی مختلف ، از جمله اقدامات صورت پذیرفته در این خصوص می باشد.

مصطفوی تصریح کرد : ایجاد شبکه مشارکتی و هم افزایی میان کارآفرینان و مدیران کسب و کار برای حمایت اثر بخش از نیروهای کارآموز سطح منطقه ، افزایش فرهنگ مشارکت اجتماعی و مسئولیت اجتماعی در منطقه ، هدفمندسازی، ایجاد سیاست های یکپارچه حمایتی ، کاهش فقر با راه اندازی و اجرای برنامه های توانمندسازی قشر جویای کار و زنان سرپرست خانوار،  ایجاد بستر شکل گیری مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان ها و شرکت ها و همچنین برنامه ریزی به منظور ارائه خدماتی همچون آموزش ، اطلاع رسانی و آگاهی صاحبان کسب وکار و کارآفرینان از قوانین و مقررات توسعه کارگاه های خرد و کلان و تعاونی ها و از جمله اهداف اصلی سلسه نشست های طرح حرکت است.