• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین6
بازدید امروز6
بازدید دیروز244
بازدید این ماه4029
بازدید کل199806
 
  • پیوند ها

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران/ معرفی درست توانمندی ها اصل مهم در فروش دست آورد ها

پاتوق فروش منطقه 2 تهران با هدف حمایت از تولیدات داخلی با حضور مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، نمایندگان وزارت کار، صنایع دستی، ستاد مشاغل خانگی، صاحبان کسب و کارهای نوپا و کارآفرینان محلی در سرای محله مرزداران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، این جلسه با هدف کمک به تولیدکنندگان، کارآفرینان، شناسایی فرصت ها و ایجاد شبکه ای جهت فروش محصولات و در راستای اجرای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تشکیل شد.

صاحبان مشاغل ضمن معرفی محصولات خود و آشنایی با محصولات کارآفرینان دیگر، در این نشست آثار خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.

سید نجم الدین محمدی مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در این جلسه با بیان اینکه مهارت و مهارت آموزی یکی از ضرورت های جامعه امروز است گفت: تمرین و استعداد لازمه ی اصلی فراگیری هر مهارتی است که صاحبان کسب و کارهاباید به آن توجه ویژه داشته باشند.

محمدی ضمن آموزش برخی از مهارت های فروش برای حاضرین خاطر نشان کرد: متقاعد کردن خریدار یک اصل مهم است و زمینه ی متقاعد سازی این است که بتوانید خود را به شکلی درست معرفی کنید تا بتوان اثربخشی مناسبی را داشت.

وی در پایان با تشریح اینکه بهترین مذاکره، مذاکره ای است که کمترین جملات اما موثرترین کلمات را در خود داشته باشد افزود: درست مذاکره کردن یکی از مهارت های مهم ارتباطات محسوب می شود و مهارتی است که میتوان از آن سودی دو طرفه را داشت.

  مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران/معرفی درست توانمندی ها اصل مهم در فروش دست آورد ها  مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران/معرفی درست توانمندی ها اصل مهم در فروش دست آورد ها  مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران/معرفی درست توانمندی ها اصل مهم در فروش دست آورد ها  مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران/معرفی درست توانمندی ها اصل مهم در فروش دست آورد ها  مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران/معرفی درست توانمندی ها اصل مهم در فروش دست آورد ها