• هدر
  • شعار شهردار تهران

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

آنلاین3
بازدید امروز186
بازدید دیروز259
بازدید این ماه693
بازدید کل196551
 نجم الدین محمدی
مدیر عامل سازمان
  • پیوند ها

توافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار است

جلسه سوم کارگروه تنظیم سند اقدام در خصوص برنامه ها و طرح های مشترک شهرداری تهران و سازمان بهزیستی در خصوص اجرایی کردن بند 3 ماده 80 قانون برنامه ششم توسعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، سيد نجم الدین محمدی مدیرعامل این سازمان ضمن خوشامدگویی به مدعوین جلسه گفت : هدف تشکیل این کمیسیون همکاری مشترک ما و سازمان بهزیستی است.

 وی با اشاره به احساس مسئولیت همگانی در برابر آسیب های اجتماعی افزود : شهرداری وظیفه دارد زیرساخت ارائه کند و این کار را میکند اما صلاحیت چگونگی پیمودن مسیر ساماندهى و درمان معتادین و اداره ی این مراکز با همكارى نهادهای  تخصصی مانند بهزیستی و ساير نهادهاى ذى ربط ديگر است.

 محمدی در پایان سخنانش خاطر نشان کرد این فرایند تعاملی می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی در پایتخت کمک شایانی کند.

فرید براتی رئیس توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در اين نشست گفت: مسایل مختلف اجتماعی می توانند مبنای بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی باشند و رفع تمام آسیب های اجتماعی نمی تواند محدود به یک سازمان یا دستگاه دولتی باشد، به طوری که همواره باید با همکاری و هماهنگی های متعدد در میان دستگاه های مختلف در پی پیشگیری و رفع آسیب های اجتماعی گام برداشت و در حال حاضر با امکاناتی که بهزیستی دارد می تواند در تمام زمینه ها با شهرداری همکاری های لازم را داشته باشد.

 

وى با اشاره به اينكه ديگر نهادهاى تخصصى نيز نبايد از زير مسئوليت خود در حوزه كاهش آسيب هاى اجتماعى شانه خالى كنند گفت: وجود رويكرد علمى و تخصصى با استفاده از تجربيات جهانى و تحقيقات صورت گرفته توسط نهادهاى علمى و حاكميتى كليد حل معضلات اجتماعى است لذا از سایر سازمان ها نيز ميخواهيم که در زمینه پیشگیری و كاهش آسیب های اجتماعی با در نظر گرفتن پروتکل ها و آئین نامه های مربوطه، ما را يارى نمايند.

 محمد حقانی مشاور امور اجتماعی ولی الله شجاع پوریان ضمن تبریک به مدیرعامل جدید سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت : آسیب های اجتماعی که چهره ی انسانی دارد باید از شهر تهران رخت ببندد و این مهم نیازمند تلاش فرد فرد ما در کنار یکدیگر است.

 جلوگيرى از ادامه يافتن اين روند به همت همكارى نهادهاى متخصص چه در حوزه زيرساخت و امكانات و چه در حوزه درمان و توانمندسازى ميتواند تاثير بسزايى در كاهش آسيب هاى اجتماعى و تغيير چهره ى شهرمان داشته باشد.

‎کارگروه ایجاد شده متشکل از مدیران سازمان خدمات اجتماعی و سازمان بهزیستی، دیروز در سومین نشست خود بر آن شدند طبق مُر قانون شهرداری، و به تبع آن سازمان خدمات اجتماعی زیرساخت های خود را در اختیار سازمان بهزیستی قرارداده و ادامه ى ساماندهى و درمان معتادين را در كنار سازمان بهزيستى و ستاد مبارزه با مواد مخدر و نهادهاى ذى ربط ديگر پيگيرى نمايد.

 

توافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار استتوافق سازمان خدمات اجتماعی و بهزیستی/ بهاران همیشه ماندگار است