• هدر
  • شعار شهردار تهران

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

آنلاین4
بازدید امروز190
بازدید دیروز259
بازدید این ماه697
بازدید کل196555
 نجم الدین محمدی
مدیر عامل سازمان
  • پیوند ها

تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران امروز با حضور معاون شهردار تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری ، ولی الله شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان این مطلب که شهرداری در انتصابات به تخصص و دانش توجه زیادی داشته است اظهار داشت: در بحث آسیب های اجتماعی توانمندی و تخصص بسیار برای ما مهم بوده و همواره یکی از دغدغه های ما همین حوزه است که نمیتوان در آن ضربتی عمل کرد و باید در برنامه ای بلند مدت در این خصوص فعالیت داشت.

وی با نقد اینکه شهرداری تهران نباید بار تمام مسئولیت ها را به عهده بگیرد تصریح کرد: بارسنگین آسیب های اجتماعی با کمک تمام دستگاه و کارگروه آسیب های اجتماعی تشکیل شده و تلاش کردیم همه باهم کاهش آسیب ها بپردازیم که امید است بتوانیم در راستای کاهش آن، رشد خوبی را داشته باشیم.

شجاع پوریان با اشاره به اقدامات ارزنده‌ای که پیش از این توسط مدیران قبلی سازمان انجام شده بود، درباره سوابق اکبر نعمتی یزدی گفت: ایشان در دوره مدیریت خود اقدامات ارزنده‌ای انجام داده اند که نشان از تجربه و سابقه ایشان در این حوزه بوده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر این مطلب که یکی از تعهدات شهرداری تهران، بحث جمع آوری متکدیان و کودکان خیابانی است افزود: این کار گسترده و بزرگی است که با کار ضربتی قابل حل نیست و باید با فکر و اندیشه حل شود.

سیدنجم الدین محمدی مدیرعامل جدید سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در ابتدای سخنان خود با ایجاد تعهدی که بایستی ارتباط مدیرعامل پیشین با سازمان قطع نشود گفت: امیدوارم نمره خوبی را از اعتماد شهردار ‌‌‌و هیات مدیره دریافت کنم و انتظار دارم مدیرعامل پیشین سازمان هم ارتباط و مشاوره خود را که به عنوان استاد ما هستند از ما دریغ نکنند.

محمدی با بیان اینکه سازمان منسجمی در اختیار وی است گفت: در ارتباط با موضوع آسیب های اجتماعی، مشارکت ها بسیاری را نیاز داریم و در ابتدای کار اطلاعات را اخذ میکنیم و در جهت اجر،ا برنامه محور حرکت خواهیم کرد.

اکبر نعمتی یزدی در بخشی از این مراسم در سخنانی کوتاه از همکارانش تشکر و قدردانی کرد و گفت: علی رغم جوسازی هایی که برای سازمان بود، اما همواره ایستادیم و تلاش کردیم.

سرپرست پیشین سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، با بیان اینکه علی رغم همه‌ی فشارها، که قرار بود با ۷۰ نفر از همکاران خداحافظی کنیم عنوان کرد: تلاش کردیم و همه افراد را در بدنه ی سازمان، در مرکز فوریت های اجتماعی و سامان سراها و مراکز جذب و حفظ کنیم.

وی به برخی اقدامات صورت گرفته پرداخت و گفت: تاسیس ساختمان شماره ۳ فوریت های اجتماعی، که قبل از این سازمان فقط در بخش شهر تهران می‌توانست ماموریت داشته باشد را داشتیم و از این پس مجموعه میتواند حدود ۷۰ درصد جامعه هدف سازمان که تهرانی نیستند را به شهرستان ها برگرداند.

تشریح طرح یه لقمه مهربانی و اخذ برگ مالیاتی صفر و پرداخت 5 میلیارد از ۱۵ میلیارد بدهی در طی ۱۵۰ روز  مدیریتی از مواردی بود مدیرعامل پیشین سازمان به آن پرداخت.

وی همچنین اعلام کرد: در این ۱۵۰ روز حتی یک روز تهران بدون گشت فوریت های سازمان نماند و گرفتن دو انبار هبه از مواردی است که میتوانیم به آن ببالیم.

در مراسم ظهر امروز که در محل سالن اجتماعات سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد، از تلاش‌های اکبر نعمتی یزدی، سرپرست سابق این سازمان قدردانی شد.

سیدنجم‌الدین محمدی، تیر 93، به عنوان مدیر‌کل دفتر طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان، در دولت یازدهم،‌ منصوب شده بود و به عنوان آخرین مدیر کل آسیب های شهرداری تهران نیز بوده است.

اکبر نعمتی یزدی به استناد مفاد اساسنامه و مصوبه مورخ 19 اسفند 96 شورای سازمان و مصوبه 21 اسفند 96 هیات مدیره سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، و با حکم محمدعلی نجفی در آخرین روز کاری فعالیت خود به عنوان شهردارتهران، وی را به عنوان عضو هیات مدیره و سرپرست سازمان خدمات اجتماعی منصوب کرده بود که در کمتر از 6 ماه امروز مراسم تودیع وی و معارفه سیدنجم الدین محمدی برگزار شد.

04%20lll.JPG05%20lll.JPG06%20lll.JPG07%20lll.JPG03%20lll.JPG02%20lll.JPG01%20lll.JPG