• هدر
  • شعار شهردار تهران

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

آنلاین6
بازدید امروز193
بازدید دیروز259
بازدید این ماه700
بازدید کل196558
 نجم الدین محمدی
مدیر عامل سازمان
  • پیوند ها

راه اندازی طرح حرکت ویژه مشاغل خانگی

همکاری مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه یک با سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران جهت حمایت از مشاغل خانگی افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات اجتماعی منطقه یک، نشست راه اندازی طرح حرکت با حضور رمضان لطفی معاون توانمند سازی و کارآفرینی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، سعید دهقان مدیر کارآفرینی و اشتغال استان تهران ، داوودی قائم مقام حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، فتحی مدیر مرکز خدمات اجتماعی منطقه 12 و همچنین جمعی از مدیران اجتماعی نواحی و محلات این منطقه در سالن اجتماعات معاونت اجتماعی منطقه یک برگزار شد.

حسین فتحی مدیر این مرکز گفت : مرکز خدمات اجتماعی منطقه یک با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در راستای حمایت از مشاغل خانگی و ساماندهی آن، طرح "حرکت" را راه اندازی میکند.

در این جلسه ضمن تشریح طرح حرکت مقرر شد اقدامات لازم جهت ثبت نام متقاضیان محلی در سطح محلات به منظور ارائه خدمات آموزشی و پیگیری دریافت مجوز فعالیت مشاغل خانگی به آنان و...اقدام شود.همچنین پیرو ابلاغ آئین نامه حمایت از مشاغل خانگی هرکدام از محلات منطقه می توانند نسبت به ثبت نام 50 نفر از متقاضیان و علاقه مندان به ایجاد و توسعه مشاغل خانگی اقدام کنند.