• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین6
بازدید امروز6
بازدید دیروز244
بازدید این ماه4029
بازدید کل199806
 
  • پیوند ها

روز پاسداشت حامیان و نگاهبانان حقیقت و روز تکریم بیدار انسان های صاحب کمال

آری چه زیباست اندیشه‌ ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید و کسی که قلم به دست دارد به مثابه ققنوسی است که می سوزد و دوباره در راه رسالتش مجاهدت می کند تا چراغ آگاهی برافروزد.

17 مرداد که به یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، "روز خبرنگار" نامیده شده است که یادآور مجاهدتهای زنان و مردان حقیقت طلب است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش کشیده و  خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند.

خبرنگاران و اصحاب رسانه با نفوذ کلام خود، رهبری افکار عمومی را بر عهده دارند واین نشان دهنده نقش مهم شما خبرنگاران است و از این رو امید دارم رسانه، ابزار روایت حقیقت، اخلاق مداری و نقد منصفانه باشد.

سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران فرارسیدن روز خبرنگار را گرامی داشته و این روز بزرگ را به خبرنگاران و اصحاب رسانه ساعی وپرتلاش و به ویژه خبرنگاران فعال در حوزه اجتماعی و سلامت کشور تبریک عرض می نمایم و امیدوارم تمامی تلاشگران عرصه رسانه با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی موفق و پیروز باشند.

روز خبرنگار مبارک و خجسته باد.

سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران

اکبر نعمتی