• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین4
بازدید امروز8
بازدید دیروز244
بازدید این ماه4031
بازدید کل199808
 
  • پیوند ها

فراخوان همکاری در طرح یه لقمه مهربانی از موسسات فعال در منطقه 21

سرپرست مرکز خدمات اجتماعی از بازبینی طرح مناسبتی " یک لقمه مهربونی" ویژه ماه مبارک رمضان و تبدیل آن به طرح عمومی و فراگیر "یک لقمه محبت " خبر داد .

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 21 ، مصطفوی سرپرست مرکز خدمات اجتماعی گفت : بي ترديد موضوع گسترش رفاه اجتماعي بدون توسعه و ارتقاء مشاركتهاي اجتماعي شهروندان و نيز هم افزايي ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل خيرين حقيقي و حقوقي در جهت رفع مشكلات نيازمندان و كاهش فقر و تبعات ناشي از آن موفقيت چنداني در پي نخواهد داشت.

  وی این طرح را براي جلب نذورات شهروندان وهديه خيرين با استفاده از ظرفيت های اجتماعی معرفی نمود. در این برنامه در تمام اوقات ، فصول و نوبت هاي  غذايي صبح ،ظهر، شب ، در سال جاري درنظرگرفته شده است .

 وی خاطر نشان کرد:  با شناسايي منابع اجتماعي ، خيرين فعالان سطح منطقه علاقه مندان ، توليد كنندگان ، توزيع كنندگان مواد اوليه درچرخه تهيه و تأمين مواد غذايي براي حمايت از مددجويان تحت سرپرستي در سامانسرا ومراكز تحت پوشش،  بی خانمان ها و بيماران رواني و نيازمندان رها شده سطح منطقه  اقدام  می نماییم .

مصطفوی در پایان ضمن  اظهار امیدواری از اجرای طرح گفت : تمامی سعی و تلاش خود را باكليه امكانات براي كمك به محرومان سطح منطقه با همکاری خیرین و سازمان هاي غيردولتي فعال در اين طرح به کار می گیریم.