• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین2
بازدید امروز3
بازدید دیروز265
بازدید این ماه5390
بازدید کل201080
 
  • پیوند ها

پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت

آن‌ها آمده‌اند تا به آدم‌ها تلنگر بزند برای بیشتر فکر کردن، برای خطر مرگبار اعتیاد ، برای پیشگیری از معضلات ناشی از کارتن خوابی .

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، اکبر نعمتی سرپرست این سازمان با اشاره به ویژه برنامه های سازمان تحت امرش در هفته ی مبارزه با مواد مخدر ، گفت : با توجه به مأموریت های مهم این سازمان در حوزه ی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تأثیرات و پیآمدهای ناشی از مصرف مواد مخدر   ، از تلفیق هنر با هدف فرهنگ سازی و جذب مخاطب در این حوزه استفاده شد .

وی ابا اشاره به حضور سیلورمن ها (مردهای نقره ای ) در ایستگا های پرتردد مترو پایتخت ، افزود : : ماهیت سیلورمن «مجسمه» بودن است؛ آن‌هاست ، اما افزودن داستان و قصه به فحوای کلام آنها ، اثر بخشی پیام را دو چندان می کند تا با استفاده از مهارت و هنر خود پیام های ستاد مبارزه با مواد مخدر " اول گوش کن، گوش کردن به کودکان و نوجوانان گام نخست در کمک به رشد سالم و ایمن آنهاست" با جذابیت بیشتری برای مخاطب تشریح کنند  .

سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران تصریح کرد : شهروندان بخاطر دغدغه و مشغله ی فکری ، شاید فرصتی زیادی برای توقف در ایستگاهای مترو نداشته باشند  و آنرا نوعی اتلاف وقت تلقی کنند، اما حضور سیلورمن ها به جذابیت این موضوع افزوده و توانسته اند پیام خود را در قالب "پیشگیری از خطر اعتیاد"- "خوب گوش کنید " – " حقایقی که والدین باید بدانند" و... به مخاطبان عرضه کنند .

پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت پیام سیلورمن‌ها در شهر زیرزمینی پایتخت