• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین2
بازدید امروز3
بازدید دیروز265
بازدید این ماه5390
بازدید کل201080
 
  • پیوند ها

دعوت به همکاری سازمان خدمات اجتماعی از نخبگان کارآفرینی

سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از همکاری با صاحبنظران و کارآفرینان شهر تهران در خصوص تهیه و تدوین لایحه بهبود محیط کسب و کار در شهر تهران خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، اکبر نعمتی سرپرست این سازمان با اعلام این خبر گفت : سازمان خدمات اجتماعی به عنوان تنها متولی امر کارآفرینی در شهرداری تهران آماده بهره گیری از نقطه نظرات تخصصی  و کارشناسی صاحبنظران و کارآفرینان شهر تهران در راستای تهیه و تدوین لایحه بهبود محیط کسب و کار در شهر تهران می باشد .

وی با اشاره به یکی از مأموریت های سازمان متبوعش در حوزه ی توانمند سازی و کارآفرینی ، افزود : معاونت توانمند سازی و کارآفرینیی این سازمان به عنوان یک تسهیلگر اجتماعی در صدد است تا با شناسایی ظرفیت ها و قابلیت های موجود در مدیریت شهری و تصویب این لایحه در شورای اسلامی شهر تهران، گام های مؤثری در ترویج و توسعه کارآفرینی و  تقویت اقتصاد محلی بردارد.

سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، گفت :  شهر تهران با جمعیت متوسط 12 میلیون نفر در طول روز می تواند به عنوان الگویی مناسب در کشور با تصویب و اجرای صحیح این لایحه به توسعه اقتصاد مقاومتی کمک نماید.

نعمتی تصریح کرد : علاقمندان می توانند از طریق تماس با شماره 88351218  و یا مراجعه به ساختمان ستادی این سازمان به نشانی خیابان کارگر شمالی، انتهای کوچه پانزدهم،پ 2 ، طبقه چهارم، معاونت توانمندسازی و کارآفرینی ضمن آگاهی از آخرین اخبار و اطلاعات، نظرات تخصصی خود را با ما در میان بگذارند.