• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین6
بازدید امروز6
بازدید دیروز244
بازدید این ماه4029
بازدید کل199806
 
  • پیوند ها

خود باوری افراد آسیب دیده می تواند منشاء بهبودی آنان باشد

رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملى گفت : جايگاه انسانى افراد آسيب ديده در ابتدا بايد به جامعه معرفى شود و پذیرای آنها باشد و در مرحله بعد به خودشان، چراكه خويش باورى آنان را به سمت بهبودى سوق خواهد داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، اشرف بروجردى، رئيس سازمان اسناد و كتابخانه ملى در حاشیه بازديد از سامانسراى لويزان (مرکز نگهداری موقت زنان آسیب دیده )گفت :  موضوع آسيب هاى اجتماعى در سال ٨٢ در شوراى اجتماعى کشور مطرح و مقرر شد حوزه ای با محوریت آسیب های زنان ، کودکان و اعتیاد با تأکید بر شهرتهران كه تمام نيروهای دولتی، غیر دولتی و نهادهای عمومی  در جامعه همگام با هم حركت كنند تا اين مسئله در جامعه نتیجه بخش و مرتفع شود .

وى افزود : تشكل هاى غير دولتى بايد در حل معضل آسیب های اجتماعی كمك يار شهردارى تهران باشند و حل این موضوع مهم در گرو این كه ما بتوانيم زمينه ى شناخت كافى و رويكرد انسانى برای این افراد را بوجود آوریم.
بروجردى گفت : امروز كار بزرگى در این حوزه درحال انجام است، چه در جايگاه دولتى و چه همراهى خيّرينى كه در كنار دولت باعث ايجاد خدمات اثرگذارى شده اند.
وى در پايان گفت : جايگاه انسانى افراد آسيب ديده در ابتدا بايد به جامعه معرفى شود و پذیرای آنها باشد و در مرحله بعد به خودشان، چراكه خويش باورى آنان را به سمت بهبودى سوق خواهد داد .