• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین1
بازدید امروز16
بازدید دیروز162
بازدید این ماه4201
بازدید کل199978
 
  • پیوند ها

ساختار مند عمل کردن در حوزه مسئولیت اجتماعی ، نتایج ارزشمندی را در پی دارد

سازمان خدمات اجتماعی در راستای سلسله نشست های تخصصی در حوزه «مسئولیت اجتماعی سازمانی»، جلسه ای با پژوهشکده سیاستگذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه صنعتی شریف برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، نشست مسئولین این سازمان و   پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه شریف در حوزه CSR  با هدف بررسی زمینه‌های همکاری و تعامل در خصوص اجرای صحیح برنامه عملیاتی لایحه «نظام‌نامه مسئولیت‌پذیری اجتماعی سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی شهر تهران» برگزار شد.

نعمتی سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، ضمن اشاره به پیشینه ی مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، راه حل‌های ارائه شده توسط برنامه های مرتبط با مسئولیت اجتماعی جهت چالش‌های زندگی شهری را عامل مهمی در کاهش ریسک اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی عنوان کرد.

وی با تأکید بر توسعه شرکای اجتماعی سازمان متبوعش در حوزه مسئولیت اجتماعی سازمانی در خصوص همکاری های آتی مشترک دو سازمان ابراز امیدواری کرد.

در ادامه ی نشست دکتر ملکی رئیس پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف ضمن اشاره به پیشینه 10 ساله پژوهشکده، فلسفه تشکیل آن را جهت‌دهی و سیاستگذاری برای توسعه علم و فناوری در کشور متناسب با شرایط جامعه برشمرد .

این مقام مسئول با اشاره به مجموعه‌های توانمندسازی و شتاب‌دهی از جمله "مدرسه نوآوری اجتماعی روشنا" و" مدرسه توسعه پایدار"، هدف از ایجاد مدرسه توسعه پایدار را ترویج گفتمان‌سازی عمومی با یک رویکرد تخصصی و خاص به موضوع مسئولیت اجتماعی سازمانی ذکرکرد.

نهادسازی در زمینه مسئولیت اجتماعی سازمانی به منظور پایداری فعالیت ها و ارائه خدمات، از مهمترین دستاوردهای این جلسه بودند.

ساختار مند عمل کردن در حوزه مسئولیت اجتماعی ، نتایج ارزشمندی را در پی دارد ساختار مند عمل کردن در حوزه مسئولیت اجتماعی ، نتایج ارزشمندی را در پی دارد ساختار مند عمل کردن در حوزه مسئولیت اجتماعی ، نتایج ارزشمندی را در پی دارد ساختار مند عمل کردن در حوزه مسئولیت اجتماعی ، نتایج ارزشمندی را در پی دارد