• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین1
بازدید امروز16
بازدید دیروز162
بازدید این ماه4201
بازدید کل199978
 
  • پیوند ها

دیدار با خانواده کارگران از کار افتاده

دیدار با خانواده ی کارگران از کار افتاده یک از ویژه اقداماتی است که معاونت توانمند سازی و کارآفرینی بصورت همیشگی و مناسبتی در برنامه های خود گنجانده است .

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، رمضان لطفی معاون توانمندسازی و کارآفرینی این سازمان گفت : با توجه به ماه نزول قرآن و شايستگى تكريم از پاكدستان جامعه در این ماه پر برکت ، در نظر داریم با همراهی سرپرست سازمان خدمات اجتماعی و جمعی از مدیران این سازمان با خانواده های کارگران از کار افتاده و زحمتکش در سطح مناطق 22 گانه  دیدار کنیم .

وی افزود :  با توجه به ديدارهاى پيشين و استقبال از اين مهم و همچنين درخواست اتحاديه كارگران ساختمانى و نمايندگان مجلس شوراى اسلامى، در ماه رحمت و بركت الهى به طور ويژه، براى تكريم كارگران از كار افتاده، به ديدارشان خواهيم رفت .

معاون توانمندسازی و کارآفرینی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از دیگر اقدامات سازمان مبتوعش در حوزه کارگران فصلی و ساختمانی را برگزاری دوره های HSE( ایمنی و بهداشت محیط زیست) عنوان کرد و تشریح کرد : متاسفانه 50 درصد حوادث حین کار برای کارگران ساختمانی اتفاق می افتد و شهرداری تهران برای کاهش این آسیب ها و حوادث علاوه بر ارائه وسایل ایمنی و لباس کار مناسب به کارگران ساختمانی با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دوره های HSE را به صورت رایگان برای آنان برگزار نموده است .

لطفی خاطر نشان کرد : ساماندهی کارگران فصلی و ساختمانی یکی از مأموریت های سازمان خدمات اجتماعی است که با تشکیل بانک اطلاعاتی شامل 12هزار نفر از کارگران ارائه خدمات به شهروندان را در پی دارد.

گفتنی است سرپرست سازمان خدمات اجتماعی به همراه اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و شهردار مناطق با حضور در منازل کارگران از کارافتاده ، مشکلات آنها را پیگیری می کنند .