• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین3
بازدید امروز234
بازدید دیروز222
بازدید این ماه5356
بازدید کل201046
 
  • پیوند ها

اهداي لوح تقدير و تنديس نمايشگاه بين المللي کتاب به معاون اجتماعي وفرهنگي شهرداري تهران

لوح تقدير و تنديس نمايشگاه سي و يکمين دوره نمايشگاه بين المللي کتاب تهران به دليل عملکرد معاونت اجتماعي و فرهنگي شهرداري تهران در اين نمايشگاه از سوي جهانگيري معاون اول رييس جمهوري به به دکتر شجاع پوريان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی و به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، با راي داوران و ابلاغ وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي سازمان ورزش شهرداري تهران غرفه برتر بيست و يكمين نمايشگاه كتاب تهران انتخاب شد.
همزمان با برگزاری آیین اختتامیه سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران،از غرفه سازمان ورزش شهرداری تهران به عنوان غرفه برتر تجلیل شد.
عصر شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، در مراسم پایانی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، غرفه های برگزیده معرفی شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.
در این مراسم ازغرفه سازمان ورزش شهرداری تهران به منظور برپایی غرفه هایی شامل برنامه های ورزشی - تفریحی مطابق با نیاز جامعه تقدیر به عمل آمد و سازمان ورزش شهرداری به عنوان غرفه برگزیده و شایسته تقدیر در بخش جنبی انتخاب شد.
در بخش هایی از لوح تقدیر سازمان ورزش شهرداری تهران که از سوی سید عباس صالحی،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این سازمان اهدا شد، آمده است :
 " اکنون که با آرای هیات داوران این دوره، عنوان غرفه برتر بخش جنبی را کسب نموده اید، به پاس قدردانی از مساعی شما در انتشار معرفت و گام برداشتن در مسیر علم و دانش، این لوح تقدیر تقدیم می شود. از خداوند متعال تداوم توفیقات شما در مسیر رشد و تعالی فرهنگ این سرزمین مسئلت دارم."