• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین5
بازدید امروز8
بازدید دیروز265
بازدید این ماه5395
بازدید کل201085
 
  • پیوند ها

نشست هم اندیشی سازمان خدمات اجتماعی با پلیس آگاهی و بهزیستی استان تهران

سرپرست حمایت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری نشست هم اندیشی با پليس آگاهي تهران بزرگ و سازمان بهزيستي استان تهران با هدف برقراري تعاملات بين بخشي با نهاد ها و سازمان هاي مرتبط در حوزه آسيب هاي اجتماعي ، اجراي طرح ماتريس اجتماعي و رفع چالش هاي موجود خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، علی  صادقی سرپرست حمایت های اجتماعی این سازمان  در نشست هم اندیشی که به منظور ایجاد ارتباطی بهتر در حوزه ی کاهش آسیب های اجتماعی با  پليس آگاهي تهران بزرگ و سازمان بهزيستي استان تهران برگزار شده بود ، در زمینه برقراری تعاملات بیش از پیش با دستگاه ها ی مرتبط در خصوص یکپارچه سازی بانک پایگاه داده های اجتماعی ، مددجویان جامعه هدف و احیاء طرح  ماتریس اجتماعی توضیحاتی ارائه کرد .

سرهنگ مکرم  معاون امور جنایی پلیس آگاهی  ضمن تائید موضوع تفاهم و ایجاد تعامل فی مابین، علاوه بر دسترسی پلیس به بانک اطلاعاتی ثبت احوال و سازمان زندان ها، در خصوص تهیه و تدوین تفاهم نامه بین شهرداری تهران، پلیس آگاهی و سازمان بهزیستی به منظور دسترسی یکپارچه به برخی اطلاعات پرونده های مددجویی و سازو کار موضوع به بحث و گفتگو پرداخت .

در ادامه دکتر شجاعی مدیرکل ستاد پذیرش بهزیستی استان تهران ضمن ابراز خرسندی و برقراری تعاملات بیشتر و یکپارچه سازی اطلاعات مددجویان آسیب دیده اجتماعی، در خصوص موضوعات مهم و چالش های اصلی سازمان بهزیستی که بحث هویت و درمان مددجویان ، بود  مطالبی را مطرح کرد .

گفتنی است در پایان جلسه مصوب شد کمیته ای فنی جهت بازبینی و تدوین فرم ها، پیش نویس تفاهم نامه ها و دستورالعمل های جاری تشکیل شود و همچنین حضور  نماینده دادستان قضایی در جلسات هماهنگی  الزامی است .

از دیگر مصوبات این جلسه می توان به  تسهیل امور شناسایی مددجویان جامعه هدف، ایجاد هماهنگی با پزشکی قانونی در خصوص اعلام اجساد شناسایی نشده جهت سیر مراحل تشخیص هویت و انگشت نگاری،اشاره کرد .

نشست هم اندیشی سازمان خدمات اجتماعی با پلیس آگاهی و بهزیستی استان  تهران نشست هم اندیشی سازمان خدمات اجتماعی با پلیس آگاهی و بهزیستی استان  تهران نشست هم اندیشی سازمان خدمات اجتماعی با پلیس آگاهی و بهزیستی استان  تهران نشست هم اندیشی سازمان خدمات اجتماعی با پلیس آگاهی و بهزیستی استان  تهران