• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین8
بازدید امروز234
بازدید دیروز222
بازدید این ماه5356
بازدید کل201046
 
  • پیوند ها

ایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهران

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ضمن حضور در مراسم افتتاح بازارچه دانش آموزی شهرداری منطقه ١٣، از ایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش شهرداری تهران در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعى شهردارى تهران، اکبر نعمتی، در جمع دانش آموزان کارآفرین منطقه سیزده گفت: یکی از رسالت های اصلی سازمان خدمات اجتماعى، توانمندسازی و کارآفرینی است.

 وى افزود: ایجاد دبیرخانه مرکزی فرش شهرداری تهران در منطقه ١٣ فرصت مغتنمی برای توانمندسازی و کارآفرینی و قرار دادن اين منطقه در جایگاه واقعی خود است.

 به گفته وی این دبیرخانه قرار است رویکردی آموزشی و اقتصادی با تمرکز بر اصل کارآفرینی و توانمندسازی داشته باشد و به عنوان مرکز هادی برای تمام مناطق 22گانه پايتخت قرار بگیرد.

 گفتنی  است، خانه فرش شهرداری منطقه ١٣ در محله آشتیانی واقع شده و مهمترین هدف آن توسعه و ترویج هنر فرش و رشته های مرتبط با این رشته صنایع دستی است .

ایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهرانایجاد دبیرخانه مرکزی خانه فرش در شهرداری تهران