• هدر
  • یه لقمه مهربونی
  • محرم
  • شعار شهردار تهران
 

t_220_145_16777215_00_images_qqq.jpg

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین3
بازدید امروز184
بازدید دیروز202
بازدید این ماه5789
بازدید کل201400
 
  • پیوند ها

تکریم شهرداری منطقه21 همزمان با "روز کارگر" از کارگران

شهرداری منطقه 21 در مراسمی همزمان با روز کارگر از کارگران زحمتکش و کار افتاده قدر دانی کرد .

به گزارش مرکز خدمات اجتماعی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه21 ، به مناسبت بزرگداشت روز کارگر از ذبیح ا... رحیمی دمقی کارگر ساکن محله تهرانسر که مدتی پیش در حین کار به علت سانحه (سقوط از ارتفاع) دچار مصدومیت از ناحیه پای راست و لگن شده بود توسط مدیران شهری ورودی غربی پایتخت تکریم شد.

شهردار منطقه21 در ادامه این دیدار صمیمانه افزود: "روز و هفته کارگر" بهانه ای است برای تجلیل از زحمات قشری که نقش بسزایی در آبادانی جامعه بر عهده دارند، کارگران سرمایه‌های ملی هر جامعه در عرصه تولید و کار به شمار می‌روند و نقش مهمی در استقلال اقتصادی هر کشور دارند و قدردانی از آنها، نشانه ی ارج نهادن به جایگاه تلاش و کوشش برای کسب روزی حلال در جامعه اسلامی ایران است.

شایان ذکر است، رحمانی ضمن دلجویی از این کارگر زحمتکش سانحه دیده و خانواده ایشان، پیگیر وضعیت جسمانی و معیشتی وی شد و در خصوص کمک به روند درمان ایشان قول مساعدت داد.

تکریم مدیران ارشد شهری منطقه21 از کارگر آسیب دیده ساکن در این منطقه همزمان با تکریم مدیران ارشد شهری منطقه21 از کارگر آسیب دیده ساکن در این منطقه همزمان با تکریم مدیران ارشد شهری منطقه21 از کارگر آسیب دیده ساکن در این منطقه همزمان با تکریم مدیران ارشد شهری منطقه21 از کارگر آسیب دیده ساکن در این منطقه همزمان با تکریم مدیران ارشد شهری منطقه21 از کارگر آسیب دیده ساکن در این منطقه همزمان با