• هدر
  • شعار شهردار تهران

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

آنلاین3
بازدید امروز186
بازدید دیروز259
بازدید این ماه693
بازدید کل196551
 نجم الدین محمدی
مدیر عامل سازمان
  • پیوند ها

افتتاح غرفه شهرداری تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب

مراسم افتتاحيه ى غرفه شهردارى تهران در سى و يكمين نمايشگاه كتاب با حضور ولى الله شجاع پوريان معاون امور اجتماعى و فرهنگى شهردارى، اكبر نعمتى مديرعامل سازمان خدمات اجتماعى و ابوالفضل رفيع مديركل فرهنگى شهردارى تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، شجاع پوريان ضمن تبريك ميلاد با سعادت حضرت ولى عصر(عج)، اين عيد را، جشنى بى نظير براى همه ى آحاد بشر خواند و گفت:

عشق به ايجاد جهانى عارى از ظلم و ستم و ناهنجارى، جهانى كه پر از عدل و داد و نيكى، تكريم حرمت انسانى و شرايط خوب زندگى براى همگان باشد، يك ميل فطرى و درونى در وجود همه ى انسان هاست، اين باور در انديشه اسلامى و به ويژه شيعى در بهترين شيوه اش يعنى باور به حضور و ظهور يك منجى براى عالم بشريت ترسيم شده است. اين روز ارزشمند را كه با شهادت استاد گرانقدر مرتضى مطهرى و روز معلم مصادف شده است گرامى مى داريم.

وى افزود : از تمامى عزيزانى كه در بخش هاى مختلف، زمينه ى ظهور پرفروغ شهردارى تهران را در سى و يكمين نمايشگاه كتاب تهران فراهم آوردند قدردانى ميكنم.

وى اظهار داشت: ادارات كل و سازمان هاى زيرمجموعه ى معاونت اجتماعى شهردارى تهران در كنار استفاده از ظرفيت هاى مختلف مناطق ٢٢گانه و سمن هاى سطح شهر، در زمينه ى فرهنگى و اجتماعى در اين نمايشگاه حضور يافته اند، اميد آنكه شهروندان تهرانى از امكاناتى كه در اين رخداد بى نظير در جمهورى اسلامى فراهم شده استفاده كنند.

 

اكبر نعمتى گفت: در سى و يكمين نمايشگاه كتاب تهران، سازمان خدمات اجتماعى فعاليت هايى در حوزه معاونت هاى رفاه، كارآفرينى و حمايت هاى اجتماعى انجام ميدهد. در حوزه ى توانمندسازى و كارآفرينى، آموزش مهارت فنى و برگزارى پنل هاى تخصصى در خصوص راه اندازى كسب و كار، حضور شركت هاى دانش بنيان، نمايشگاه دست آفرين، معرفى طرح ساماندهى كارگران فصلى و ساختمانى اجرا ميشود.

در حوزه حمايت هاى اجتماعى و با توجه به اهميت بحث پيشگيرى از آسيب اجتماعى و لزوم ارتقا آگاهى و فرهنگ سازى شهروندان درخصوص پيشگيرى از تكدى، نحوه ارتباط موثر با كودكان كار و چگونگى مواجهه شهروندان با آنها، نقش و وظايف خانواده در قبال فرد معتاد، توانمندسازى اجتماعى و بازگرداندن شخص به چرخه ى جامعه، از ابزار هنر در قالب پرفورمنس و پانتوميم استفاده كرده ايم.

وى تصريح كرد: همچنين به منظور ترويج فرهنگ كتاب خوانى و استفاده از خدمات فرهنگى و ورزشى نمايشگاه، هرروز تعدادى از كودكان كار و خيابان را از مراكز پرتو به نمايشگاه مى آوريم.

اكبر نعمتى در خصوص حوزه ى رفاه و مشاركت هاى اجتماعى گفت: در راستاى ترويج فرهنگ مسئوليت پذيرى سازمانى و ارتقا مشاركت اجتماعى با برگزارى پنل هاى تخصصى با موضوعيت مسئوليت اجتماعى، كار داوطلبانه، كودكان و كار خير، برگزارى مسابقه پيامكى با موضوع "مسئوليت اجتماعى ناشرين چيست؟"  و نشست با اهالى صنعت نشر در همين راستا فعاليت ميكنیم .

افتتاح غرفه شهرداری تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب افتتاح غرفه شهرداری تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب افتتاح غرفه شهرداری تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب افتتاح غرفه شهرداری تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب افتتاح غرفه شهرداری تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب افتتاح غرفه شهرداری تهران در سی و یکمین نمایشگاه کتاب